Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks

Ostukohad

Hobipunkt.ee

Hobipunktist leiad kõik vajaliku kosmeetika valmistamiseks: kvaliteetse tooraine, seebivormid, purgid ja pudelid kosmeetika pakendamiseks ning retseptid ja ideed.

Nurme Looduskosmeetika OÜ
Nurme Seep

Kvaliteetsed baas- ja eeterlikud õlid. 100% looduslik ja kodumaine käsitöökosmeetika Nurme Seebilt. Jää kauniks – looduslikult!

Roheline Vihmavari ökopood ja Hobikoda

Pakume koostisaineid loodusliku kosmeetika valmistamiseks. Oleme spetsialiseerunud ökoloogilistele ja kontrollitud toorainetele, mille ohutuses võib kindel olla.

Korraldame Hobikojas ökokreemide, seebivalmistamise, vannitoodete, ihuhooldustoodete ja aroomteraapia õpitubasid nii eraisikutele kui ka tellimisel gruppidele.

Jaemüük

Karen Gilberti Looduslik kosmeetika on müügil kõigis hästivarustatud raamatupoodides üle Eesti.

Jaemüük veebis

relumee.ee logo Rahva Raamat logo Apollo logo

Hulgimüük

Raamatu hulgi ostmiseks kirjuta palun aadressil kiri ät wf punkt ee või helista telefonil +372 511 7130.

Kosmeetika valmistamise lisainfo

Materjalid kosmeetika valmistamiseks leiad Relumee veebilehelt. Relumee blogist leiad ka mitmeid seebi valmistamise retsepte.

relumee.ee
Wild Frog OÜ, reg kood 11908688, Kangru-Jõe, Madise küla, Padise vald, 76716 HARJUMAA, tel +372 511 7130, e-post kiri ät wf punkt ee