Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks

Eessõna Romy Fraserilt, Neal's Yard Remediesi asutajalt

Neal’s Yard Remedies sündis 1981. aastal eesmärgiga propageerida looduslike ravimtaimede kasutamist ning julgustada inimesi, kes soovivad tervislikumalt ja iseseisvamalt elada.

Ettevõte töötas välja hulga kosmeetikatooteid, mis sisaldasid arvestatavat kogust tervistavaid taimi ja õlisid, ning otsis pidevalt alternatiivi tööstuslikult toodetud keemilistele komponentidele. Minu eesmärk oli luua naturaalseid koostisaineid sisaldavaid tooteid, mida oleks meeldiv kasutada ning mis peegeldaksid minu põhimõtet jätkusuutlikust elust.

Raamatus toodud retseptid on suurepäraseks näiteks selle kohta, kuidas valmistada ise kosmeetikat, loobumata luksusest. Olen palju aastaid koos Karen Gilbertiga töötanud ning mul on hea meel, et ta on oma suurepärased retseptid lõpuks kokku korjanud ja jagab neid laiema publikuga. Tema retseptide järgi on lõbus kosmeetikat valmistada, sõltumata sellest, kas oled täiesti algaja või otsid lihtsalt inspiratsiooni.

Soovitan Kareni retsepte hea meelega ega jõua ära oodata, millal saan ise neid oma Trill Farmi töötubades kasutada.

Jaemüük

Karen Gilberti Looduslik kosmeetika on müügil kõigis hästivarustatud raamatupoodides üle Eesti.

Jaemüük veebis

relumee.ee logo Rahva Raamat logo Apollo logo

Hulgimüük

Raamatu hulgi ostmiseks kirjuta palun aadressil kiri ät wf punkt ee või helista telefonil +372 511 7130.

Kosmeetika valmistamise lisainfo

Materjalid kosmeetika valmistamiseks leiad Relumee veebilehelt. Relumee blogist leiad ka mitmeid seebi valmistamise retsepte.

relumee.ee
Wild Frog OÜ, reg kood 11908688, Kangru-Jõe, Madise küla, Padise vald, 76716 HARJUMAA, tel +372 511 7130, e-post kiri ät wf punkt ee