Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks Looduslik kosmeetika - 35 sammsammulist juhendit koduse kosmeetika valmistamiseks

Karen Gilbert

Autorist

Kosmeetika- ja lõhnaekspert Karen Gilbert on õppinud meigikunstnik ja kosmetoloog. Ta on töötanud tipp-parfüümitootja juures lõhnaeksperdina, seejärel õppis aroomiteraapiat ja liitus Neal’s Yard Remediesi meeskonnaga. Karen on loonud paljud nende populaarsed tooteid ningja viib läbi firmasiseseid ja klientidele mõeldudsuunatud koolitusi.

„Koduse kosmeetika valmistamine on väga lihtne ega erine palju küpsetamisest. Tihti on see isegi lihtsam. Kui oskad kastet tehavalmistada, saad ka kreemivalmistamisega hakkama,”“ ütleb Karen. Karen teeb Ühendkuningriigis koduse kosmeetika ja aroomiteraapia koolitusi.

Vaata ka: www.karengilbert.co.uk

Jaemüük

Karen Gilberti Looduslik kosmeetika on müügil kõigis hästivarustatud raamatupoodides üle Eesti.

Jaemüük veebis

relumee.ee logo Rahva Raamat logo Apollo logo

Hulgimüük

Raamatu hulgi ostmiseks kirjuta palun aadressil kiri ät wf punkt ee või helista telefonil +372 511 7130.

Kosmeetika valmistamise lisainfo

Materjalid kosmeetika valmistamiseks leiad Relumee veebilehelt. Relumee blogist leiad ka mitmeid seebi valmistamise retsepte.

relumee.ee
Wild Frog OÜ, reg kood 11908688, Kangru-Jõe, Madise küla, Padise vald, 76716 HARJUMAA, tel +372 511 7130, e-post kiri ät wf punkt ee